«Վարդենիկի մանկապարտեզ» ՀՈԱԿ-ում թափուր աշխատատեղի մրցույթի մասին
Հայտարարվում է մրցույթ ՀՀ Գեղարքունիքի մարզի «Վարդենիկի մանկապարտեզ» ՀՈԱԿ-ում ֆիզհրահանգչի 0,75 դրույքաչափով թափուր աշխատատեղը համալրելու համար։
Մրցույթին կարող է մասնակցել ֆիզհրահանգչի թափուր պաշտոնին Կրթության և գիտության նախարարի 2024 թվականի N 20-Ն մարտի 27-ի հրամանով սահմանված տարիֆաորակավորման պահանջներին համապատասխանող անձը։ Մրցույթն անցկացվելու է երկու փուլով՝ թեստավորման և հարցազրույցի՝ ըստ ՀՀ ԿԳՄՍՆ 22.10.2024թ – No 1981-Ա/2 հրամանի մշակված հարցաշարերի։ Մրցույթին մասակցելու համար ներկայացնել՝ 1) դիմում (Ձև 1) 2) կրթության մասին փաստաթուղթ (դիպլոմ) 3) անձը հաստատող փաստաթուղթ. 4) աշխատանքային ստաժի վերաբերյալ տեղեկանք կամ աշխատանքային գրքույկ (առկայության դեպքում) 5) ինքնակենսագրություն (Ձև 4) 6) մեկ լուսանկար` 3x4 չափի.
7) այլ պետությունների քաղաքացիները` Հայաստանի Հանրապետությունում աշխատելու իրավունքը հավաստող փաստաթուղթ. 8) Հայաստանի Հանրապետության արական սեռի քաղաքացիները ներկայացնում են նաեւ զինվորական գրքույկ կամ զինվորական կցագրման վկայական. 9) հրատարակված հոդվածների ցանկ կամ գիտական կոչումը հավաստող փաստաթղթեր (դրանց առկայության դեպքում ) ։
Մրցույթը տեղի կունենա 2025 թվականի ապրիլի 2- ին ժամը 1430 ին «Վարդենիկի մանկապարտեզ» ՀՈԱԿ-ում. Հայաստանի Հանրապետություն Գեղարքունիքի մարզ, Վարդենիկ բնակավայր,փ․ 17,շ․5/1։
Մրցույթին մասնակցելու համար փաստաթղթերն ընդունվում են 2025 թվականի մարտի 4-ից մինչեւ 2025 թվականի մարտի 31- ը ներառյալ, ամեն օր ժամը 830- 1730-ը, բացի շաբաթ, կիրակի եւ այլ ոչ աշխատանքային օրերից։ Հասցե՝ Հայաստանի Հանրապետություն Գեղարքունիքի մարզ, Վարդենիկ բնակավայր, փ․ 17, շ․ 5/1։
Էլեկտրոնային փոստի հասցե՝ vardenikimankapartez@mail.ru Տեղեկությունների համար զանգահարել +(374) 93709830 Տնօրեն՝ Նինել Հովհաննիսյան։