Հայտարարվում է մրցույթ ՀՀ Գեղարքունիքի մարզի «Աստղաձորի-Մսուր մանկապարտեզ» ՀՈԱԿ-ում երաժշտության դաստիարակի 1 հաստիքային միավորը համալրելու համար:
Մրցույթին կարող է մասնակցել Կրթության և գիտության նախարարի 2024 թվականի մարտի 27-ի N 20-Ն հրամանով սահմանված տարիֆաորակավորման պահանջներին համապատասխանող անձը։ Մրցույթը անցկացվելու է երկու փուլով՝ թեստավորման և հարցազրույցի՝ ըստ ՀՀ ԿԳՄՍՆ 22.10.2024թ – No 1981-Ա/2 հրամանի մշակված հարցաշարերի։
Մրցույթը տեղի կունենա 2025 թվականի ապրիլի 30-ին ժամը 1430 ին «Աստղաձորի Մսուր-մանկապարտեզ» ՀՈԱԿ-ում․ հասցեն՝ Հայաստանի Հանրապետություն Գեղարքունիքի մարզ, Մարտունի համայնքի Աստղաձոր բնակավայր, 6 փ. 30,52:
Մրցույթին մասնակցելու համար փաստաթղթերն ընդունվում են 2025 թվականի մարտի 28-ից մինչև 2025 թվականի ապրիլի 25-ը ներառյալ, ամեն օր ժամը 08:30 -17:30-ը բացի շաբաթ, կիրակի և այլ ոչ աշխատանքային օրերից։
Տեղեկությունների համար զանգահարել +374 93656737։