Հայտարարվում է մրցույթ ՀՀ Գեղարքունիքի մարզի «Ներքին Գետաշենի մանկապարտեզ» ՀՈԱԿ-ում երաժշտության դաստիարակի 1,25, ֆիզհրահանգչի 1,25, դաստիարակի 3,36 և հատուկ մանկավարժի 0,5 հաստիքային միավորները համալրելու համար:
Մրցույթին կարող է մասնակցել Կրթության և գիտության նախարարի 2024 թվականի մարտի 27-ի N 20-Ն հրամանով սահմանված տարիֆաորակավորման պահանջներին համապատասխանող անձը։ Մրցույթն անցկացվելու է երկու փուլով՝ թեստավորման և հարցազրույցի՝ ըստ ՀՀ ԿԳՄՍՆ 22.10.2024թ – No 1981-Ա/2 հրամանի մշակված հարցաշարերի։
Մրցույթը տեղի կունենա 2025 թվականի ապրիլի 21-ին ժամը 1400 ին «Ներքին Գետաշենի մանկապարտեզ» ՀՈԱԿ-ում՛․ հասցեն՝ Հայաստանի Հանրապետություն Գեղարքունիքի մարզ, Մարտունի համայնքի Ներքին Գետաշեն բնակավայր, Կենտրոն թաղ., 5-րդ փողոց, շենք 13:
Մրցույթին մասնակցելու համար փաստաթղթերն ընդունվում են 2025 թվականի մարտի 18-ից մինչև 2025 թվականի ապրիլի 14–ը ներառյալ, ամեն օր ժամը 08:30 -17:30-ը բացի շաբաթ, կիրակի և այլ ոչ աշխատանքային օրերից։
Մարտունի համայնքի Ներքին Գետաշեն բնակավայր, Կենտրոն թաղ., 5-րդ փողոց, շենք 13:
Էլեկտրոնային փոստի հասցե՝ arminenersisyan93@mail.ru։
Տեղեկությունների համար զանգահարել +374 98247775։
Տնօրեն՝ Արմենուհի Ներսիսյան։