Հայաստանի Հանրապետության Գեղարքունիքի մարզի Մարտունի համայնք ՀՀ Գեղարքունիքի մարզ, ք. Մարտունի, +(374) 60 743401, info@martuni.am |
28 մարտի 2025 թվականի N 459-Ա |
«ՆԵՐՍԵՍ ԲԱՂԴԱՍԱՐՅԱՆ ՄԵՍՐՈՊԻ» ԱՁ-ԻՆ 2025 ԹՎԱԿԱՆԻ 1-ԻՆ ԵՌԱՄՍՅԱԿԻ ՄԱՐՏ ԱՄՍՎԱ ԵՎ 2-ՐԴ, 3-ՐԴ, 4-ՐԴ ԵՌԱՄՍՅԱԿՆԵՐԻ ՀԱՄԱՐ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔԻ ՄԱՐԶԻ ՄԱՐՏՈՒՆԻ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՁՈՐԱԳՅՈՒՂ ԲՆԱԿԱՎԱՅՐԻ 8-ՐԴ ՓՈՂՈՑ, ԹԻՎ 12/3 ՀԱՍՑԵՈՒՄ ԳՏՆՎՈՂ ԱՌԵՎՏՐԻ ԿԵՏՈՒՄ ՈԳԵԼԻՑ ԽՄԻՉՔՆԵՐԻ ԵՎ ԾԽԱԽՈՏԱՅԻՆ ԱՐՏԱԴՐԱՏԵՍԱԿՆԵՐԻ ՎԱՃԱՌՔԻ ԹՈՒՅԼՏՎՈՒԹՅՈՒՆ ՏԱԼՈՒ ՄԱՍԻՆ |
Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարան մասին» օրենքի 45-րդ հոդվածի 1-ին մասի 2-րդ կետի պահանջով և հիմք ընդունելով Մարտունի համայնքի ավագանու 20․12․2024 թվականի N187-Ն որոշումը՝ որոշում եմ
- «Ներսես Բաղդասարյան Մեսրոպի» ԱՁ-ին տալ Հայաստանի Հանրապետություն Գեղարքունիքի մարզի Մարտունի համայնքի Ձորագյուղ բնակավայրի 8-րդ փողոց, թիվ 12/3 հասցեում գործող 48 քմ մակերեսով առևտրի կետում ոգելից խմիչքների և ծխախոտային արտադրատեսակների վաճառքի թույլտվություն 2025 թվականի 1-ին եռամսյակի մարտ ամսվա և 2-րդ, 3-րդ, 4-րդ եռամսյակների համար (թույլտվությունը կցվում է)։
- «Ներսես Բաղդասարյան Մեսրոպի» անհատ ձեռնարկատիրոջը՝ Մարտունու համայնքապետարանի 900145104064 հաշվի համարին վճարել 44000 (քառասունչորս հազար) Հայաստանի Հանրապետության դրամ տեղական տուրք։