ՀՀ Գեղարքունիքի մարզ, ք. Մարտունի, +(374) 60 743401, info@martuni.am
28 մարտի 2025 թվականի N 46-Ա
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔԻ ՄԱՐԶԻ ՄԱՐՏՈՒՆԻ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՆԵՐՔԻՆ ԳԵՏԱՇԵՆ ԲՆԱԿԱՎԱՅՐԻ ՎԵՐԻՆ ԴԵՄԵՐ ԹԱՂԱՄԱՍԻ 4-ՐԴ ՓՈՂՈՑ, ԹԻՎ 32 ՀԱՍՑԵՈՒՄ ԳՏՆՎՈՂ ԹԻՎ 1, ՆԵՐՔԻՆ ԴՈՒՐԱՆ ԹԱՂԱՄԱՍԻ 10-ՐԴ ՓՈՂՈՑ, ԹԻՎ 28 ՀԱՍՑԵՈՒՄ ԳՏՆՎՈՂ ԹԻՎ 2 ԽՈՐՔԱՅԻՆ ՀՈՐԵՐԸ ԵՎ ԳԵՏԱՓՆՅԱ ԹԱՂԱՄԱՍԻ 3-ՐԴ ՓՈՂՈՑ, ԹԻՎ 11 ՀԱՍՑԵՈՒՄ ԳՏՆՎՈՂ ՊՈՄՊԱԿԱՅԱՆԸ ՈՌՈԳՄԱՆ ՆՊԱՏԱԿՈՎ ԱՆՀԱՏՈՒՅՑ ՕԳՏԱԳՈՐԾՄԱՆ ԻՐԱՎՈՒՆՔՈՎ «ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔ» ՋՕ ԸՆԿԵՐՈՒԹՅԱՆԸ ՏՐԱՄԱԴՐԵԼՈՒ ՀԱՄԱՁԱՅՆՈՒԹՅՈՒՆ ՏԱԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
1. Համաձայնություն տալ Հայաստանի Հանրապետության Գեղարքունիքի մարզի Մարտունի համայնքի Ներքին Գետաշեն բնակավայրի Վերին Դեմեր թաղամասի 4-րդ փողոց, թիվ 32 հասցեում գտնվող թիվ 1, Ներքին Դուրան թաղամասի 10-րդ փողոց, թիվ 28 հասցեում գտնվող թիվ 2 խորքային հորերը և Գետափնյա թաղամասի 3-րդ փողոց, թիվ 11 հասցեում գտնվող պոմպակայանը ոռոգման նպատակով անհատույց օգտագործման իրավունքով անորոշ ժամկետով տրամադրել «Գեղարքունիք» ՋՕ ընկերությանը։